MALİ HUKUK DANIŞMANLIĞI
Sitemizde Türkmen Grubu’nu oluşturan bütün unsurlar hakkında bilgi edinebilirsiniz; Şirketlerimiz, ortaklarımız, hizmetlerimiz, sirkülerlerimiz ve mevzuattaki gelişmelere dair güncel bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Bilgi edinmek istediğiniz konuda, ana başlık üzerine, örneğin Hakkımızda linki üzerine gelerek, bilgisayarınızın faresine ‘tık’ladığınızda, o başlıkla ilgili ayrıntılı bilginin yer aldığı içerik ya da metine ulaşabilirsiniz. 

Sitemizde yer alan b aşlıklarda, Hakkımızda, bölümünde, kurum vizyon ve misyonu yanında, kurum tarihçesi, şirketlerimiz, ortaklarımız ve kroki yer alır. Türkmen Merkezi Londra’da bulunan IPG üyesidir. IPG üyesi olarak mükelleflere sunduğumuz yurtdışı ortaklık ve finansman olanakları hakkında, IPG & Türkmen ‘e ‘tık’layarak bilgi edinebilirsiniz. 

Hizmetlerimiz bölümünde vergi danışmanlığı, uzlaşma, bağımsız denetim, yeminli mali müşavirlik ve şirket kuruluş, yönetim ve yatırım danışmanlığı ve diğer konularda verdiğimiz hizmetler konularında bilgi edinebilirsiniz. 

Başta Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Dr. Nedim TÜRKMEN olmak üzere, ortakları ve çalışanları olarak, Türkmen personeli bilgi ve deneyimlerini kamuoyu ile paylaşmaktadır. Mesleki süreli yayınlar ile, görsel ve yazılı basında çıkan makale, yazı ve mülakatlar yanında, Türkmen’in kendi yayınları vardır. Yayınlarımız bağlantısından söz konusu kitap, makale, yazı ve TV mülakatlarına ulaşabilirsiniz. 

Türkmen, mali denetim ve mevzuat danışmanlığı alanlarında Türkiye’de sektördeki kurumsal liderliği sebebiyle, mevzuattaki değişiklikleri ve yenilikleri çok yakından takip eder. Bu nedenle, mevzuattaki yenilik ve değişiklikleri yakından izlemek isterseniz, Sitemizdeki Mevzuat bağlantısını kısa aralıklarla ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Mevzuatta meydana gelen değişikliklerde, mükellefleri ilgilendiren taraflar olduğunda Türkmen, bunu yayınladığı sirkülerler aracılığıyla bildirir. Sirkülerlerimiz bağlantısından bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Ancak, bu bağlantıyı kullanabilmeniz için sistem tarafından tanınan bir şifrenizin olması gerekir. Aksi halde yararlanamazsınız. 

Bu olanaktan sadece, Türkmen şirketleri ile halen geçerli bir tam tasdik ya da bağımsız denetim sözleşmesi bulunan mükelleflerimiz yararlanabilmektedir. 

Bize ulaşmak isterseniz, adres telefon ve kroki ve diğer bilgilerimizi İletişim bağlantısına ‘tık’layarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca, talep, öneri, eleştiri ya da tekliflerinizi bize aynı bağlantıdan ulaştırabilirsiniz. Olası eleştiri, talep, teklif ve önerileriniz hakkında şimdiden teşekkür ederiz… 

Türkmen’in sunduğu ayrıcalıklı ve üstün kaliteli hizmetlerden yararlanmak ve fiyat teklifi sunmamızı isterseniz, işte adresimiz: iletisim@turkmenymm.com Yada arayabilirsiniz : (212) 274 81 00