HİZMETLERİMİZ


Danışmanlık: 

Türkmen Danışmanlık ve Mali Denetim Grubu, yurtdışında sahip olduğu işbirliği ağı, deneyimli kadrosu ve sahip bulunduğu danışmanlarla, mükelleflerine vergi, mali mevzuat, mali hukuk, yönetim, yatırım ve finansman konularında çözüme yönelik, hızlı ve kaliteli danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Mali Hukuk:

Türkmen Merkezi Londra’da bulunan IPG üyesidir... 

Vergi Danışmanlığı: 

Mükelleflerimizin Vergi İdaresi ile aralarında olan her türlü uyuşmazlıkların giderilmesi ... 

Mevzuat Danışmanlık: 

Kambiyo, Dış Ticaret, Teşvik, Yabancı Sermaye Mevzuatı Danışmanlık Hizmetleri... 

Şirket Yönetimi: 

Türkmen Danışmanlık ve Mali Denetim Grubu, uluslararası bağlantıları ve geniş uzman ağı yardımı ile... 

Kurumsal Finansman: Türkmen Danışmanlık ve Mali Denetim Grubu, sektörde standartları belirleyen bir kurum olma yönünde fark yaratan hizmetlerin birisi de kurumsal finansman alanında sunduğu hizmetlerdir. Yurtiçinde var olan sağlam ilişkileri ve uluslararası bağlantıları sayesinde yurtdışında sahip olduğu ilişkileri sayesinde, orta ve uzun vadeli finansman kaynaklarına ve hibe şeklindeki karşılıksız mali destekler konusunda, geniş yelpazede danışmanlık desteği sunmaktadır. 

Yeminli Mali Müşavirlik:

Türkmen Danışmanlık ve Mali Denetim Grubu, vergi ve mali mevzuat konularında, Türkiye’deki en kapsamlı, içerik olarak en zengin ve sonuca yönelik en doğru hizmeti veren kuruluştur. Başta, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dr. Nedim TÜRKMEN olmak üzere, yeminli mali müşavirlik hizmetlerimiz, Türkmen’in deneyimli ekibi tarafından yürütülür. Türk vergi mevzuatınca hazırlanması gereken tam Tasdik ve kısmi tasdik (nokta tasdik) raporları Maliye Bakanlığı üst düzey kadrolarında yetişmiş uzmanlarımız, mevzuat gereğince hazırlanması gereken raporlama hizmetini en uygun içerikte hazırlama görevini yürütür. 

Mali Denetim ve Danışmanlık:

Türkmen Danismanlik ve Bagimsiz Denetim Grubu , denetim konusunda genis hizmetler sunmaktadir. PCAOB ve SPK Bagimsiz Denetim Lisanslarina sahip olan Türkmen'in BDDK'ya yaptigi lisans basvurusu da degerlendirme asamasindadir.